Baśniowy Las
Świętego Mikołaja

Zimowy Park otwarty jest od 2 listopada do 28 lutego codziennie
w godzinach od 14:00 do 19:00 (24 i 25 grudnia - NIECZYNNE)!

Wejście od drogi głównej -kasa i wejście B!

Magiczna i tajemnicza podróż do Baśniowego Lasu Świętego Mikołaja zapewnia mnóstwo niezapomnianych wrażeń, do których chętnie wraca się pamięcią!

Iluminacje wykonane są na specjalnych konstrukcjach, których niezwykłą oprawę uzyskano za pomocą ogromnej ilości oświetlenia LED. Większość obiektów ma kilkumetrowe rozmiary i pokryta jest mnóstwem złotych i srebrnych ozdób. Dodatkowym walorem jest możliwość wejścia do niektórych dekoracji 3D i zrobienia pamiątkowego zdjęcia.
Ogromnym przeżyciem dla wszystkich milusińskich będzie spotkanie ze Świętym Mikołajem, który chętnie ugości wszystkie dzieci i pokaże im, na czym polega prawdziwa, świąteczna atmosfera.
W Baśniowym Lesie Świętego Mikołaja znajduje się również zagroda z żywymi zwierzątkami, która w okresie świątecznym przemieni się w bożonarodzeniową szopkę.
Dla wszystkich, którzy nacieszą oczy feerią fantastycznych barw czekają atrakcje lunaparkowe (pod zadaszeniem): Karuzela Farma, Karuzela Beczułki i Autoscooter. Podczas wędrówki warto wstąpić do naszej gastronomii na aromatyczną kawę, słodki deser lub pyszny posiłek.

Baśniowe figury

Podświetlone miniatury

Spotkanie z Mikołajem

Żywa szopka

Sklepik z Pamiątkami

Na terenie Baniowego Lasu znajduje się sklepik z Pamiątkami, w którym możesz kupić różnego rodzaju pamiątki, maskotki i zabawki, a także prezent dla Twojego dziecka.

Wspólna podróż po zimowej krainie

Oferta dla grup

Bilety i paczki Mikołajkowe
dla osób indywidualnych

Czas na strawę!

Po fascynującej zimowej podróży oraz skorzystaniu z dostępnych atrakcji przychodzi czas na uzupełnienie energii! Restauracja Kolorowy Zamek to idealne miejsce, aby się posilić przed kolejnymi przygodami. Nasza restauracja zachęca zapachem i smakiem do skosztowania wspaniale wyglądających dań. Kucharze dbają o to, aby posiłki były smaczne i zdrowe.

Odwiedź Baśniowy Las Świętego Mikołaja

Zamów bilet indywidualny online i weź udział w niesamowitej przygodzie w zimowym parku w Inwałdzie!

Podziel się swoją opinią